Author: A***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 連接電腦非常剛好,超長的,超讚
顏色: 黑色
尺寸: 1.5m
Price: HK$20.00
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Audio Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm to 3.5mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | TRS |
| Connector Polarity | Female-to-Male |
| SKU | se2312286185767462 |
Author: A***e
Date:
Review: 連接電腦非常剛好,超長的,超讚
顏色: 黑色
尺寸: 1.5m
Author: o***3
Date:
Review: 搭配耳機使用 也可以當延長線接耳機
顏色: 黑色
尺寸: 0.6m
Author: b***5
Date:
Review: 大推,超級實用,商品品質很不錯,賣家態度很和善,下次還會再來買
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: s***5
Date:
Review: 很滿意 讚讚讚~~~
顏色: 黑色
尺寸: 1.5m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.